VIANOR Rannamõisa
ma-pe 08:30-17:30
655 5152 Leia lähim keskus
Vianor logo

Üldkontakt

Vianor kontaktandmed

Tireman OÜ
Reg. nr: 11370964
Kmkr nr:  EE101157412
Swedbank: IBAN EE312200221035787449
LHV  Pank: IBAN EE987700771003354406
Aadress: Peterburi tee 58B, 11415 Tallinn
Avatud: E-R 08.30-17.00

Tarmo Kilp

Tegevjuht, juhatuse liige
Telefon: +372 605 60 88
E-post: tarmo.kilp@tireman.ee

Signe Veber

Juhiabi
Telefon: +372 605 60 88
E-post: signe@tireman.ee

Rain Muuga

Lõuna-Eesti raskeveokite rehvide müügiesindaja
Telefon: +372 737 1851
E-post: rain.muuga@tireman.ee

Piret Pirso

Pearaamatupidaja
Telefon: +372 605 60 87
E-post: piret.pirso@tireman.ee

Aljona Rostovštšikova

Müügi- ja turundusspetsialist
Telefon: +372 605 6085
E-post: aljona@tireman.ee

Gädri Kuklase

Tootejuht-müügitugi
Telefon: +372 605 6083
E-post: gadri.kuklase@tireman.ee

Riho Rannu

Tootejuht, raskeveokite rehvid
Telefon: +372 605 6084
E-post: riho.rannu@tireman.ee

Võta meiega ühendust!

*
*
*

Minu Vianor

*
*
*

Kontrollkood on saadetud numbrile

Kui kontrollkood ekraanil ja telefonis on sama, kinnita toiming telefonis, sisestades Mobiil-ID PIN1 kood.

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    I agree to Terms & Conditions