Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Nokian Hakka Van

 

Pilt2

NOKIAN TYRES HAKKA VAN – PREMIUM SUVEREHV KAUBIKUTELE JA

MATKAAUTODELE

 

 Pilt1

Kas veate kaupu mööda kitsaid linnatänavaid, maadlete ehitusplatsil žiletiterava kruusaga või sõidate matkaautoga auklikel teedel?

Nokian Tyres Hakka Van on tugev ja vastupidav suverehv töökatele professionaalidele ja muretutele puhkajatele, kes liiguvad Skandinaavia ja Põhja-Euroopa teedel. Raskeks ja mitmekülgseks kasutamiseks välja töötatud Nokian Tyres Hakka Van on täpne ja stabiilne sõitmisel, kergesti juhitav märjal teel ning vastupidav nõudlikul maastikul. Rehvi madal veeretakistus säästab kütust ja vähendab kahjulikke keskkonnaheiteid.

 

OHUTU JA MUGAV REISIJATELE

Muutlikud suveolud võivad autojuhtidele väljakutseid esitada. Nokian Tyres Hakka Van on väle ja pingevaba kaaslane kevadest sügiseni, kruusal ja asfaldil, vihmas või päikesepaistes. Arvutimodelleerimine ja tuhanded kilomeetrid testimist reaalsetes tingimustes aitasid meil välja töötada uusi kõrgtehnoloogilisi lahendusi kummisegu, rehvimustri ja rehvi karkassi jaoks. Need tagavad Nokian Tyres Hakka Vani püsiva ohutuse, kütusesäästlikkuse ja sõidumugavuse. Nokian Tyres Hakka Van vastab põhjapoolsete autojuhtide vajadustele.

Pilt3

 

STABIILNE, OHUTU JA MÕNUS - KEVADEST SÜGISENI

Ebatasased ja konarlikud teekatted ning kiiresti muutuvad ilmastikutingimused on Skandinaavia ja Põhja-Euroopale omased ning nõuavad rehvilt teatud omadusi. Nokian Tyres Hakka Van turvafunktsioonid on garanteeritud Hakka Van Hybrid kummiseguga, mis on peenhäälestatud nõudlikeks oludeks. Kaasaegne kummisegu, mis talub väga tõhusalt lõikeid, tagab erakordselt hea haardumise märjal teel. Rehvi kummisegu töötab erinevatel temperatuuridel töökindlalt, kohandub temperatuurikõikumistega, talub tugevat kulumist ning tagab ka kütusesäästlikkuse.

Pilt4

 

 VASTUPIDAVUS JA EFEKTIIVSUS PROFESSIONAALIDELE

Külgpinna Aramid Sidewall tehnoloogia ja soonte taldades leiduvad kivieemaldajad viivad lõpule kulumiskindluse, mis on tööstuse tipp. Kaubikute ja matkaautode all veerevad rehvid on suures kasutuses. Sõidukid on rasked ja sageli sõidetakse nendega täislastis kehval teekattel: mööda auklikke pinnasteid ja üle asfaltkattega äärekivide. Aramiidkiud ei kaitse mitte ainult rehvikahjustustest tulenevate lisakulude eest, vaid tagab ka kohalejõudmise ilma ebameeldivate üllatusteta.

Uuendusliku Aramid Sidewall tehnoloogia tugevaks tuumaks on aramiidkiud, mis sisaldub külgpinna kummisegus. Sama materjali kasutatakse ka lennukitööstuses ja sõjalises kasutuses. Aramiidkiud tugevdab külgpinda, et taluda paremini väliseid lööke ja lõikeid ning võib isegi täielikult ära hoida rehvikahjustusi.

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega