Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Mis bränd on Radar?

 

Radar Tyres on disainipõhine kaubamärk, mis pakub ohutust, jõudlust ja jätkusuutlikkust kõigile. Meie missioon on muuta esmaklassiline sõiduki rehv kõigile kättesaadavaks, pakkudes ainulaadse tehnoloogia ja jätkusuutlikkuse kombinatsiooniga sobivusi, mis on projekteeritud ja konstrueeritud ilma kompromissideta.
Radar Tyres, mida levitatakse enam kui 50 riigis ja mis pakub laias valikus mustreid, sobivusi ja sooritusomadusi. See ainulaadne valik võimaldab igal juhil koostöös meie kvalifitseeritud ülemaailmse edasimüüjate võrgustikuga valida oma sõidukile ideaalse sobivuse ja ainulaadsed sõiduomadused.
Omni Unitedi grupi osana on meil sügavalt juurdunud väärtused anda omalt poolt ühiskonnale tagasi. Radar Tyres on rinnavähi uuringute sihtasutuse aktiivne toetaja alates 2011. aastast. Jätkusuutlikkus on veel üks oluline väärtus ja osa meie pärandist.
Radar Tyres on tootnud süsinikneutraalsena alates 2013. aastast, mängides aktiivset rolli kliimamuutuste vastu võitlemisel ning inspireerides ka teisi seda tegema.

„Me ei saa maailma üksi muuta, kuid tahame näidata, et kui meiesugune ettevõte suudab investeerida aega, vaeva ja ressursse, mis on vajalikud muutuste tegemiseks, siis igaüks saab seda teha.“

G.S.Sareen, President and CEO, Omni United

 

Radar suverehvide kirjeldused

 

RADAR DIMAX R8

Dimax R8 on Radari perekonda kuuluv sportrehv. See on loodud spetsiaalselt suure jõudlusega sõiduautode jaoks ning pakub suurepärast haardumist märjal ja kuival teel, täpset juhitavust ja mugavust.

 

Omadused:

Täpne juhitavus suurtel kiirustel

Asümmeetriline mustri disain koos täiustatud ränidioksiidist valmistatud segutehnoloogiaga.

Erakordne haardumine märjal teel

Täiesti uus mustrisegu koos nelja laia piki suunalise soonega tagab erakordse haardumise märjal teel ja vastupanu vesilius.

Vaikne ja mugav sõit

Optimeeritud muster vaiksemaks sõiduks.

 

RADAR RPX800

RPX 800 on rehv, mis on mõeldud kompaktsete ja keskmise suurusega autodele. See rehv pakub juhile head juhitavust nii kuival kui märjal teel, tagades mugava sõidukogemuse. See ühendab endas reaalse jõudluse suurepärase välimusega.

 

Omadused:

Vaikne ja mugav sõit

Optimeeritud muster vaiksemaks sõiduks.

Hea haarduvusega ja suure läbisõiduga

Suure jõudlusega mustrisegu koos optimeeritud kontaktpinnaga tagavad hea haarduvuse ja ühtlase kulumise.

Sõidukindlus suurtel kiirustel

Tugev välimine õlg koos optimeeritud konstruktsiooniga tagavad täpse juhitavuse suurtel kiirustel.

RADAR RPX800+

RPX 800+ on rehv, mis on mõeldud eelkõige linnamaasturitele. Pakub juhile head juhitavust nii kuival kui märjal teel, tagades mugava sõidukogemuse. See ühendab endas reaalse jõudluse suurepärase välimusega.

 

Omadused:

Vaikne ja mugav sõit

Optimeeritud muster vaiksemaks sõiduks.

Hea haarduvusega ja suure läbisõiduga

Suure jõudlusega mustrisegu koos optimeeritud kontaktpinnaga tagavad hea haarduvuse ja ühtlase kulumise.

Sõidukindlus suurtel kiirustel

Tugev välimine õlg koos optimeeritud konstruktsiooniga tagavad täpse juhitavuse suurtel kiirustel. Optimeeritud konstruktsioon, mis tagab täpseid ja enesekindlaid manöövreid.

 

RADAR DIMAX R8+

Dimax R8+ on Radar Tyres Dimaxi perekonna uue põlvkonna sportrehv, mis on loodud suure jõudlusega sõiduautode ja linnamaasturite jaoks. Täiesti uus rehvisegu, mis tagab erakordse haardumise märjal teel. Dimax R8+ on spetsiaalselt loodud selleks, et tagada suurt jõudlust sõidukitele, mis vajavad parimaid rehve.

 

Omadused:

Täpne juhitavus suurtel kiirustel

Asümmeetriline kujundus koos täiustatud ränidioksiidist valmistatud mustritehnoloogiaga.

Erakordne haardumine märjal teel

Kombinatsioon täiesti uuest mustri segust koos nelja laia piki suunalise soonega tagab erakordse märghaardumise ja vesiliu vastupanu.

Vaikne ja mugav sõit

Optimeeritud muster vaiksemaks sõiduks.

 

RADAR RIVERA PRO 2

Rivera Pro 2 on rehv, mis on mõeldud keskmise suurusega autodele. See pakub kombinatsiooni moodsast välimusest, heast juhitavusest, vastupidavusest ning vaiksest ja mugavast sõidust.

 

Omadused:

Hea haarduvuse ja läbisõidu tasakaal

Spetsiaalselt koostatud mustrisegu annab hea kombinatsiooni haardumisest ja pikaealisusest.

Vaikne sõidukogemus

Optimeeritud muster vaiksemaks sõiduks.

Hea juhitavusega

Rehvimuster annab kindlustunde kurvides ja head juhitavust.

 

RADAR ARGONITE RV-4

Argonite RV-4 on tipptasemel suure läbisõiduga kaubiku rehv. See on mõeldud keskmistele ja suurtele tarbesõidukitele. See pakub suurepärast läbisõitu, stabiilsust, suurt kandevõimet, vastupidavust vesiliule ja madalat mürataset. Sellel on tugevad külgseinakaitsed, mis on loodud taluma äärekivipõrutusi ja kaitsevad karkassi.

 

Omadused:

Suurem vastupidavus, stabiilsus ja juhitavus

Tugevdatud ja vastupidav konstruktsioon võimaldab enesekindlat juhitavust maanteel kiirusel ja lihtsat manööverdusvõimet madalatel kiirustel.

Suur läbisõit ja pikaealisus

Kombinatsioon erakordselt kaua kuluvast rehvi segust, tugevast konstruktsioonist ja klassist paremast mustri sügavusest tagab hea läbisõidu.

Suurepärane korpuse ja külgseina kaitse äärekivide ja külgseina löökide eest

Optimeeritud külgseina kaitsekonstruktsioonid pikendavad rehvi eluiga, kaitstes äärekivide ja muude külgseina kahjustuste eest.

 

RADAR RENEGADE AT-5

Renegade AT-5 on kõikide maastikute tipp, mis on mõeldud 4x4 sõidukitele. AT-5 on varustatud uuendusliku ja ainulaadse kive väljapaiskava tehnoloogiaga, mis hoiab ära nende protektorisse sissepuurimist ja kinnijäämist. Seda on testitud kõige raskematel maastikel. See on ideaalne valik neile, kellele meeldib maastikul sõita, kuid vajavad ka kindlat sõitu maanteel.

 

Omadused:

Suurem stabiilsus, juhitavus ja ühtlane turvise kulumine

Laiad keskmised mustriplokid aitavad tasakaalustada kaalu jaotust ja tagavad rehvi ühtlase kulumise.

Erakordne veojõud igal maastikul

Arvuti optimeeritud turviseplokkide suurus ja kuju koos mitmete külgsoonte ja nurga all olevate lamellidega tagavad suurepärase haarduvuse igal maastikul.

Suurenenud stabiilsus ja vastupidavus läbitorkamisele

Tugev 3-kihiline konstruktsioon vähendab torkeohtu ja tagab kindla juhitavuse kõigil pindadel.

 

Radari ametlik lehekülg: https://www.omni-united.com/

Tutvu Radari valikutega meie Vianori e-poes

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega