Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Ettevõttest

Põhjamaade suurim müügi ja teeninduskett

VIANOR moodustab Lääne-Euroopa, Ida-Euroopa, Põhja-Ameerika, Põhjamaade ja Baltikumiga koos suurima autohooldus võrgu, millesse kuulub üle 1500 keskuse. Eestis on meil 11 teeninduspunkti: Tallinnas neist 4, Tartus, Rakveres, Pärnus, Viljandis, Jõhvis, Raplas ja Vändras.

Lai tootevalik ja soodsad hinnad

Vianor Autokeskus pakub laias valikus sõidu- ja veoauto, kaubikute, traktorite ja tööstusmasinate rehve. Nendele lisaks pakutakse rehve mootorratastele, mopeedidele ja muudele sõidukitele. Lisaks rehvidele pakutakse ka teisi autole vajaminevaid tooteid: akud, õlid, veljed, summutid, amortisaatorid, autokosmeetika, kojamehed jne. Vianori töökodades on võimalik lisaks rehvivahetusele ja hooajalisele hoiustusele teostada õlivahetust ning remonti. Igal aastal müüb Vianor üle miljoni sõiduauto- ja kaubikurehvi. Pakutakse selliseid tuntud rehvimarke nagu Nokian, Goodyear, Dunlop, Continental, Bridgestone, Michelin, Pirelli, Yokohama jpm.

Suurest läbimüügist võidab ka tarbija, kuna Vianori kui Põhjamaade suurima müügiketi eeliseks on võimalus osta korraga suuri kaubapartiisid. Sellega on tagatud soodne hind ja lai tootevalik. Lai teeninduskett tagab ka selle, et sobiv müügipunkt asub alati läheduses. Vianor pakub ka rehvide hoiustamise võimalust. Vianor hoolitseb rehvide vahetuse, pesemise ja tasakaalustamise eest.

Vianori nimi ja värvimaailm

Vianor on tuletatud ladina keelest ning see tähendab põhjamaist teed. Nimi näitab, et tegemist on põhjamaiste olude asjatundjatega. Siiani oli nimi kasutusel Norras, hiljem laienes see kogu müügi- ja teenindusketile. Ka Vianori värvid on tulenenud tegevusalast - must, terashall ja oranž. Must kujutab kummi ja rehve, terashall velgesid. Oranž on tuntud värv liiklusest, see äratab tähelepanu ning on tugev ja intensiivne.

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega