Üldkontakt
E-R 08.30-17.00
605 6088 Leia lähim keskus
Vianor logo

Ostujuhend

Hinnad

Kõik VIANOR’i (Tireman OÜ) e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Tireman OÜ’l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Tireman OÜ tarnima ostjale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Ostmine

VIANOR’i e-poes on ostmine lihtne! Valige soovitud kaup ja lisage see oma ostukorvi. Klikkige nupule „Ostukorv“. Ennem ostu kinnitamist palun veenduge, et tellitud kaup vastab Teie soovile. Täitke tellimiseks vajalikud lahtrid ja nende kinnitamiseks klikkige nupule „Osta“. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Pärast tellimuse kinnitamist olete jõudnud makse sooritamise juurde. Tellimuse eest saab kohe mugavalt tasuda läbi internetipanga.

Peale makse sooritamist klikkige nupul „Tagasi kaupmehe juurde“. Kui teie kontolt on raha maha läinud ja te ei vajutanud nupul "Tagasi kaupmehe juurde" võib makse kinnitamine aega võtta kuni 5 tööpäeva.

Pärast makse sooritamist (raha laekumist Tireman OÜ pangakontole) toimub kauba kohaletoimetamine kulleriga 2-4 tööpäeva jooksul. Kõik saadetised on kindlustatud kliendile üleandmise hetkeni. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud kliendile isikut tõendava dokumendi esitamisel allkirja vastu. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kirjalikul kokkuleppel Tireman OÜ’ga.

Kauba kättesaamisel kohustub ostja koheselt kontrollima kaupade kogust ja vastavust tellimusele ning allkirjastama saatelehe. Kui Klient märkab kauba vastuvõtmisel, et kaup ei vasta tellimusele, saatelehel märgitud andmetele või tootel on olulised vigastused, on kliendil õigus keelduda kauba vastuvõtmisest. Tireman OÜ palub vigastuste korral teavitada viivitamatult VIANOR’i e-poe klienditeenindust sales@tireman.ee.

Kauba saadavus ja tarneaeg

VIANOR’i e-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas. Saadaval olevate toodete tarneaeg on 2-4 tööpäeva pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Tireman OÜ pangakontole). Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust. E-poes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega, tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

VIANOR’i e-poe tellimusi käsitletakse tööpäeviti kell 8.30 kuni 17.00. Nädalavahetusel ning riigipühadel tehtud tellimused võetakse töösse järgneval tööpäeval. Kehtib ka "Tulen ise järele" tarneviisi puhul.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus VIANOR’i e-poest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul hetkest, mil kaup on kliendile tarnitud või üle antud. Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile sales@tireman.ee. Tagastamisel kantakse kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Tireman OÜ’le.

Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud. Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba tasuta ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.

NB! Kliendi poolt Tireman OÜ’le tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud).

Isikuandmed ja nende kasutamine

Isikuandmeid töötleb Tireman OÜ, Peterburi tee 58b, Tallinn. Kliendi isikuandmed, mis on vajalikud kauba toimetamiseks VIANORI e-poe kliendile, edastatakse kohaletoimetamisteenust osutavale ettevõttele. Isikuandmeid kaitstakse kõigi seadusega sätestatud turvameetmetega. Tireman OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid teistele isikutele. Kliendil on õigus kontrollida oma isikuandmeid, neid muuta või nõuda oma isikuandmete registrist eemaldamist. VIANORI e-poe klient annab Tireman OÜ-le õiguse saata tellimuse vormistamisel antud e-posti aadressile tellimuse kinnitused.

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega