VIANOR Lennujaama
E-R 08:00-17:00, E-R 08:30-17:00 Ladu
605 1066 Leia lähim keskus
Vianor logo

Nokian Põhja -Ameerika Daytoni tehas on nüüd avatud!

Panime labida maha 2017. aasta septembris, tegime esimese katserehvi 2019. aasta juulis. Nüüd on ametlikult meie Põhja-Ameerika tehas Daytonis Tennessee osariigis hakkanud rehve tootma just õigel ajal. Meil on nii hea meel olla selle kogukonna osa!

830 000 ruutmeetrit kompleks on tööstuse üks arenenumaid tootmisrajatisi. Põhja-Ameerika autojuhtide vajadustele kohandatud aastaringste ja ilmastikurehvide valmistamiseks kasutatakse kõrgelt automatiseeritud ja jätkusuutlikke protsesse. Praegu töötab tehases veidi üle 100 meeskonnaliikme, kuid kokkuvõttes võtame  tööle kuni 400 töötajat.

Selle aasta lõpus valmib päikeseenergial töötav administratiivhoone koos kontorite, koosolekuruumide, töötajate tervisekeskuste ja isegi saunaga. Ehitame kinnistule ka väga automatiseeritud lao, mis mahutab kuni 600 000 rehvi.

Meie eesmärk on kahekordistada müüki selles piirkonnas vahemikus 2018 kuni 2023 ning plaanime lähikuudel ja aastatel tutvustada Põhja-Ameerika autojuhtidele mitmeid uusi tooteid. See on ilus teekond!

 

Originaaltekst

https://www.nokiantyres.com/company/news-article/commercial-production-begins-at-nokian-tyres-north-american-factory-2/

Teised postitused

Minu Vianor

*
*

Minu Vianor

*
*
*
*
*
*
*   
   Luban enda meilile saata Vianori pakkumisi ja uudiskirju
*    Nõustun privaatsustingimustega